Tiny Striker La Liga 2019

Tiny Striker La Liga eşsiz bir futbol deneyimi yaşamanız için size bir çok seçenek sunuyor.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 249.73 MB
  • Sürüm 1.0.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici La Liga Nacional de Futbol Profesional
Tiny Striker La Liga 2019 indir; Gelişmiş oyun özellikleri, stratejik taktikler ve heyecan verici bir futbol deneyimi için daha fazla beklemenize gerek yok.

En heyecan verici futbol deneyimi yaşamak için Tiny Striker La Liga mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz. Gelişmiş oyun özellikleri, stratejik taktikler ve heyecan verici bir futbol deneyimi için daha fazla beklemenize gerek yok. Yeşil sahanın kazananı olmak adına alacağınız her bir adımın hesaplamasını yapın, rakiplerinizi alt ederek en yüksek skoru elde etmeye yönelik hareket edeceksiniz. Her karşılaşma sizin bir tecrübe olacak, bu sebeple kazancınızı ve bilgilerinizi artırarak ilerlemeye odaklanın.

Rakiplerinizden daha fazla gol atmak için futbol oyuncularınızın becerilerini geliştirmeniz gerekiyor. Yönetici olarak görev yapacağınız Tiny Striker La Liga futbol oyununda yılın kazananı olmak adına becerilerinizi geliştirin. Fakat bundan önce becerilerinizi test edin ve ardından eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirmeye odaklanın. Mümkün olduğunca çok gol atın, zaferi ele geçirin ve maçın kazananı olarak elde edeceğiniz başarıları artırın. Oldukça farklı bir şekilde tasarlanan bu heyecan verici futbol oyununda görsel efektler ya da karakterler son derece farklı bir şekilde tasarlanmıştır.

Birbirinden zorlu oyun dünyası ile oyuncuların beğenisini toplayan Tiny Striker La Liga oyununda rakiplerinizi ortadan kaldırmak için en yüksek skoru elde etmeye odaklanın. Üçüncü bir bölme kulübünde başlayın ve dünya futbolunun elitine yükselene kadar maçın her maçında oynayın. Becerilerinizi kanıtlayın, birinci ve ikinci bölümlerde en iyi takımlar ile performans sergileyin. Real Madrid, Atletico Madrid, FC Barcelona, ​​Real Betis, Valencia CF, D. Alaves futbol kulüplerinden birini seçerek yönetici olarak görev yapmaya odaklanın.

LaLiga oyuncuları ile en iyi futbolun tadını çıkarın. Becerilerinizi geliştirin ve ardından daha fazla oyun seviyesi geçmeye odaklanın. Karşınıza çıkacak her futbol takımı oldukça zorlayıcı olacak. Kazanmak için stratejik taktikler ile rakiplerinizi ortadan kaldırmanız gerekiyor. En sevdiğiniz takımlardan birini seçin ve yöneticilik kabiliyetiniz doğrultusunda oyuncularınızı yönlendirin ve ardından daha farklı oyun seviyelerine geçmeye hak kazanın. Bu heyecan verici futbol oyununun diğerlerinden farklı futbolcuların büyülü güçlere sahip olmasıdır.

Rakiplerinizi dondurun, ateş topları atın, bir takım arkadaşınızdan destek alın ve geçmiş savunucuları süzün, hatta boş zamanlarınızda bile zamanı kontrol edin. Rakiplerinizi şaşırtmak için maçlarda kullanabileceğiniz bu ve daha birçok yeteneği keşfedin. Farklı keşifler ile daha güçlü bir şekilde ilerleme kat edebilirsiniz. Takımınızın daha güçlü olması için futbolcuların her birini özelleştirme hakkına sahipsiniz. Kendi kararlarınız doğrultusunda bunu yaparak kendi özgün futbol takımınızı yöneteceksiniz.

Tüm zamanların en heyecanlı serbest vuruş oyununun heyecanını yaşamak için daha fazla beklemenize gerek yok. Gelişmiş oyun içeriklerinin her birini değerlendirerek saha içerisinde yenilmez bir takımı yönetmenin tadını çıkaracaksınız. Oyuncunuzu her zaman en üst sırada tutmak için enerjinizi yüksek tutun ve kazancınızı artırarak ilerleyin. Bu eşsiz oyun dünyası sizi bekliyor.

Tiny Striker La Liga 2019 indir